czwartek, 25 października 2018

Czekoladownik raz jeszcze


Dzień Edukacji Narodowej - 

ostatni z tegorocznych projektów na tę okazję -

Witajcie:)

Dopiero co minął "Dzień Edukacji Narodowej", kiedy to nauczyciele otrzymywali drobne upominki od swoich wychowanków. Dzisiaj pragnę Wam pokazać jedną z moich ostatnich prac na minione święto. Czekoladownik świetnie się sprawdza w takich okolicznościach, ten jest już u właściciela, a teraz przedstawiam go Wam:) Mój projekt jest także przypominajką związaną z tematem naszego blogowego - październikowego - wyzwania "Dzień Nauczyciela".Bazę stanowi oczywiście czekoladownik GoatBox, tak doskonale docięty, że nie wymaga żadnego klejenia. Papiery to połączenie Galerii Papieru oraz Piątku13, plus stempel i wykrojniki:)
Nie jestem mistrzem kolorowania, wybaczcie - ciągle się uczę i ciągle daleka droga przede mną, ale nie poddaję się, taką już mam naturę:) Dziś jednak króluje sznurek w postaci bielonej dratwy:)


Bardzo lubię i często go używam w swoich pracach, bo jest nie tylko wytrzymały, ale i estetycznie się prezentuje. W tym projekcie, zamiast klasycznej wstążki, wiązanie czekoladownika stanowi pleciona dratwa... mnie się takie rozwiązanie bardzo podoba, a Wam?W tym miesiącu tematem naszego wyzwania jest Dzień Nauczyciela, z pewnością przygotowywaliście jakieś prace w tej tematyce. Gorąco zachęcam Was do zgłoszenia swoich prac do naszej zabawy, z przyjemnością Was odwiedzimy i obejrzymy Wasze propozycje na tę okazję:) Czas macie już tylko dziś do północy:)Powodzenia i pozdrawiam Hulka z papieru:)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz